تبلیغات
مرجع تخصصی بازی
فقط بازی

پیام مدیر

هر چی از دنیای گیم بخوای اینجاست!

نویسندگان

مطلب150

آخرین مهلت ارسال اثر به دومین جشنواره بین المللی بازی های رایانه ای تهران اعلام شد

نویسنده : ehsan golnabi - در : سه شنبه 9 خرداد 1391

دبیرخانه دومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای تهران آخرین مهلت ارسال آثار برای حضور در این رویداد فرهنگی را اعلام کرد.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، علاقه مندان برای حضور در بخش های اصلی، جنبی و دانش آموزی تا ۱۶ خردادماه امسال فرصت دارند آثار خود را برای شرکت در بخش های مختلف به دبیرخانه این جشنواره ارائه دهند.

براساس این گزارش، جشنواره بین المللی بازی‌های رایانه‌ای در دو بخش اصلی و جنبی و بخش آفرینش‌های دانش‌آموزی برگزار می شود. بخش اصلی جشنواره شامل مسابقه بازی های بزرگ ، مسابقه بازی‌های برخط Online، مسابقه بازی های موبایل ،مسابقه بازی های کوچک، مسابقه طراحی کاراکتر، مسابقه بازی نامه نویسی است.  بخش آفرینش‌های دانش‌آموزی نیز در برگیرنده مسابقه بازی های رایانه ای، مسابقه طراحی کاراکتر و مسابقه ایده های نو بوده و مسابقه طراحی بازی آنلاین و مسابقه ایده های قرآنی بخش جنبی این رویداد را شامل می شود.

دومین جشنواره بین المللی بازی های رایانه ای تهران با هدف ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی از طریق این صنعت بانگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، شناخت و حمایت از ظرفیت و استعدادهای موجود این صنعت در کشور با رویکرد بومی‌سازی و تقویت تولیدات داخلی، ایجاد فضای رقابت علمی، فنی، فرهنگی و هنری میان دست اندرکاران فعال در صنعت بازی های رایانه ای در جهت ارتقا و رشد کمی و کیفی این صنعت، ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت های دانش آموزان در صنعت سرگرمی و بازی ۶ الی ۱۰ تیرماه امسال در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.

نظرات()
 

آمار و اطلاعات

 امروز :

کل بازدید :

 بازدید امروز :

 بازدید دیروز :

 بازدید این ماه :

 بازدید ماه قبل :

 تعداد کل پست ها :

 آخرین بازدید :

 آخرین بروز رسانی :

متفرقه

نظر سنجی