تبلیغات
مرجع تخصصی بازی
فقط بازی

پیام مدیر

هر چی از دنیای گیم بخوای اینجاست!

نویسندگان

مطلب173

جدیدترین تصاویر +‌ اطلاعات از Forza Horizon

نویسنده : ehsan golnabi - در : شنبه 13 خرداد 1391

سایت آلمانی فورتزا لایف جدیدترین تصاویر و اطلاعات را از بازی ریسینگ آینده استودیوی Turn 10 منتشر کرد. شماره جدید مجموعه فورتزا که Horizon نام دارد، قرار است در نمایشگاه E3 2012 و در کنفرانس مایکروسافت معرفی بزرگی هم داشته باشد.

به نوشته این سایت، بازی Forza Horizon فیزیک خود را از چهارمین شماره از این مجموعه وام می گیرد که اتفاقا فیزیک بسیار خوب و واقع گرایانه ای داشت. اما سازندگان بهینه سازی هایی را برای حرکت در جاده های مختلف انجام داده اند و در کل بازی شامل ۶۵ نوع جاده مختلف است که شامل جاده آسفالت، خاکی، چمن و… می شود.

طبق گفته فورتزا لایف، بازی یک عنوان مسابقه ای Open World خواهد بود که چرخه شب و روز هم در آن تعبیه شده و در ایالت کلورادو آمریکا جریان خواهد داشت. نقشه بازی شامل پمپ بنزین، فروشگاه های نقاشی خودرو و شخصی سازی آن و مکان های خرید و فروش خودرو می شود و همچنین امکان مسابقات آرکیدی همانند مسابقه دادن با یک هواپیما هم در بازی وجود خواهد داشت.

بازی Forza Horizon در تاریخ دوم آبان ماه امسال منتشر می شود؛‌ اما برای اطلاعات دقیق تر و معتبر تر باید منتظر کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 2012 باشیم!

forza horizon 1 156x87 جدیدترین تصاویر +‌ اطلاعات از Forza Horizon forza horizon 2 156x87 جدیدترین تصاویر +‌ اطلاعات از Forza Horizon forza horizon 3 156x87 جدیدترین تصاویر +‌ اطلاعات از Forza Horizon forza horizon 4 156x87 جدیدترین تصاویر +‌ اطلاعات از Forza Horizon forza horizon 5 156x87 جدیدترین تصاویر +‌ اطلاعات از Forza Horizon forza horizon 6 156x87 جدیدترین تصاویر +‌ اطلاعات از Forza Horizon forza horizon 7 156x87 جدیدترین تصاویر +‌ اطلاعات از Forza Horizon forza horizon 8 156x87 جدیدترین تصاویر +‌ اطلاعات از Forza Horizon forza horizon 9 156x87 جدیدترین تصاویر +‌ اطلاعات از Forza Horizon forza horizon 10 156x87 جدیدترین تصاویر +‌ اطلاعات از Forza Horizon

نظرات()
 

آمار و اطلاعات

 امروز :

کل بازدید :

 بازدید امروز :

 بازدید دیروز :

 بازدید این ماه :

 بازدید ماه قبل :

 تعداد کل پست ها :

 آخرین بازدید :

 آخرین بروز رسانی :

متفرقه

نظر سنجی